Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výsledková listina - Široký Důl (26. 10. 2013)

Memoriál V. I. Lenina - O pohár VŘSR

Kategorie - Muži bez omezení
Pořadí  Družstvo 1. terč Výsledný čas
1  Zbora "A" 13:96 P 14:40
2  Kunčice Letohrad "B" 13:95 L 14:41
3  Mladcová 14:01 L 14:42
4  Podvysoká 13:91 P 14:44
5  Brumov "A" 14:32 L 14:63
6  Oprechtice 13:92 P 14:68
7  Svinov "A" 14:69 P 14:70
8  Cholina 14:76 P 14:80
9  Olšovec 14:71 L 14:82
10  Želetava 14:71 P 14:85
11  Lavičky 14:71 L 14:89
12  Myštěves 14:88 P 15:06
13  Bartovice "A" 14:62 L 15:09
14  Mladoňovice 14:93 P 15:10
15  Kunčice Letohrad "C" 14:76 P 15:13
16  Únětice 14:70 P 15:23
17  Jakubov 14:05 L 15:26
18  Velké Hoštice 14:20 L 15:28
19  Sychotín 14:82 L 15:30
20  Svésedlice 15:31 P 15:34
21  Jablonec nad Jizerou 14:34 L 15:37
22  Vrbice "A" 15:14 P 15:39
23  Hájov 14:78 L 15:46
24  Orlice Letohrad 14:64 P 15:50
25  Janovice 15:17 P 15:52
26  Hrobice 14:87 L 15:55
27  Jirkov 14:90 P 15:61
28  Dalovy 15:42 L 15:62
29  Horní Lhotice 15:06 P 15:63
30  Benetice 15:12 L 15:66
31  Bílovice 14:53 L 15:67
32  Turčianske Teplice 14:27 P 15:68
33  Nosice 14:27 P 15:69
34  Sveržov 15:50 L 15:72
35  Radonín 15:70 P 15:73
36  Pšánky 14:51 P 15:75
37  Bříšťany 14:62 L 15:77
37  Pomezí 15:77 15:77
39  Čikov 14:88 P 15:79
40  Starý Lískovec "SPORT" 14:01 L 15:91
41  Hartmanice "B" 15:16 P 15:96
42  Tatobity 14:52 P 16:02
43  Slapy 15:98 L 16:05
44  Svinčany 15:98 P 16:09
45  Líchovy 15:04 L 16:18
46  Jílové u Držkova 15:39 P 16:24
47  Hradčany 15:34 P 16:26
48  Vysoké Pole 14:49 L 16:30
49  Sudice 16:24 L 16:33
50  Pavlov 15:48 P 16:34
50  Dvorce 15:31 P 16:34
52  Malá Skála "A" 15:62 P 16:40
53  Lestkov 15:99 P 16:41
54  Úmyslovice 15:64 P 16:47
55  Nedašov 14:82 L 16:76
56  Desná "A" 16:10 P 16:77
57  Lanšperk 16:31 L 16:79
58  Nesvačilka 16:52 P 16:80
59  Mistřín 14:49 L 16:81
60  Rokytno 16:18 P 16:83
61  Štôla "B" 16:34 P 17:10
62  Měrotín 14:75 L 17:15
63  Žernovník 16:04 P 17:42
64  Bobrovček 13:67 P 17:54
65  Prosetín 16:69 P 17:56
66  Stupné 14:73 P 17:60
67  Vyšní Lhoty 15:75 L 17:62
68  Dolní Marklovice Petrovice 17:08 L 17:65
69  Jabloňany 17:22 L 17:66
70  Choltice 17:80 P 17:86
71  Nižné Ružbachy 14:26 L 17:91
72  Čelechovice na Hané 17:60 L 17:97
73  Tŕstie 15:23 P 17:99
74  Ruskovce 17:82 L 18:08
75  Mrákotín 16:51 L 18:14
76  Krásná Ves 16:04 P 18:30
77  Bezděkov pod Třem. 17:78 L 18:55
78  Oldřiš 18:21 P 18:85
79  Sedlatice 18:76 P 18:91
80  Desná "B" 16:08 L 19:08
81  Trenčianske Bohuslavice 14:49 P 19:21
82  Kostelec u Heřmanova Městce 18:85 P 19:54
83  Velké Karlovice 19:60 P 19:66
84  Strachoňovice 17:59 P 19:95
85  Ješov 20:68 L 20:81
86  Rosice 20:12 P 20:91
87  Ústrašice "B" 15:14 L 22:04
88  Mirošov 22:30 P 22:76
89  Kněžice 20:82 P 23:59
90  Lubná 23:96 L 24:43
91  Jaronice 24:29 L 24:53
92  Městečko Trnávka 24:64 L 25:61
93  Moravany 23:89 P 26:51
94  Lešná 28:40 P 28:44
95  Bukovina 28:15 L 28:54
96  Výsonín 25:84 P 29:89
97  Hostovlice Sport 29:49 L 30:75
98  Kuřim 30:96 P 31:67
99  Brandýs nad Orlicí 14:66 L 32:23
100  Pavlice N N
100  Poprad N N
100  Reľov N N
100  Zbora "B" N N
100  Benešov u Semil 26:80 P 27:33 N
100  Bystřec N N
100  Čeperka "P" N N
100  Sloup N N
100  Dolní Přím N N
100  Hartmanice "A" 17:81 P N
100  Hluboké 14:17 L N
100  Chotěmice 15:04 P N
100  Jeníkovice N N
100  Kozmice "A" 16:31 L 17:32 N
100  Libuň N N
100  Bartovice "B" N N
100  Perálec N N
100  Plumlov N N
100  Jinolice N N
100  Slepotice N N
100  Široký Důl N N
100  Trnava N N
100  Tuř 14:83 P N
100  Vrbice "B" N N
100  Zbožnov N N
100  Bijacovce N N
100  Malá Bytča 15:04 P N
100  Štôla "B" N N
100  Spišská Sobota "B" N N
100  Bašnice N N
100  Bratřejov N N
100  Daměnice 18:86 P 18:98 N
100  Heřmanice N N
100  Kejžlice N N
100  Kozmice "B" N N
100  Kvasiny "ŠKODA AUTO" N N
100  Netín "CIRKUS" N N
100  Olešnice N N
100  Stará Říše N N
100  Svojanov Předměstí N N
100  Zahnašovice N N
100  Kamenice nad Lipou N N
100  Svinov "B" N N
100  Dohňany N N

Kategorie - Ženy
Pořadí  Družstvo 1. terč Výsledný čas
1  Sychotín 17:49 L 18:00
2  Pravčice 17:79 L 18:39
3  Dvorce 17:41 P 18:40
4  Malá Skála "B" 18:75 P 18:94
5  Krásná Ves 18:84 L 19:31
6  Turčianske Teplice 19:32 P 19:47
7  Nevcehle 19:48 L 19:90
8  Benešov u Semil 19:52 P 20:25
9  Desná 18:74 L 20:38
10  Polička-Město 19:58 P 20:60
11  Oldřiš 20:22 P 21:04
12  Bohuňov 20:68 P 21:06
13  Radonín 18:96 L 21:12
14  Dežerice 19:29 P 21:29
15  Hrobice 18:42 P 21:31
16  Rosice 19:92 P 21:58
17  Oprechtice 17:21 P 21:65
18  Bartovice "B" 17:41 P 22:02
19  Ústrašice 21:32 P 22:14
20  Bartovice "A" 17:18 P 22:66
21  Bratřejov 20:27 P 22:83
22  Lešná 22:16 L 23:05
23  Orlice Letohrad 17:39 P 23:63
24  Vitiněves 18:21 P 25:86
25  Haňovice 20:80 L 26:79
26  Jablonec nad Jizerou 26:31 L 27:13
27  Olešnice 25:61 L 27:39
28  Kamenice nad Lipou 31:25 P 32:41
29  Sloup 46:11 P 46:86
30  Daměnice "B" N N
30  Kozmice N N
30  Lubná N N
30  Zahnašovice N N
30  Daměnice "A" N N
30  Libuň N N
30  Kunětice N N
30  Spišská Sobota N N

Kategorie - Muži nad 35 let
Pořadí  Družstvo 1. terč Výsledný čas
1  Svinov 15:30 L 15:57
2  Babice 15:60 L 15:86
3  Líchovy 15:97 P 16:47
4  Jinolice 14:46 P 16:80
5  Oprechtice 16:57 P 17:22
6  Hartmanice 16:10 P 18:19
7  Oldřiš 18:30 L 19:97
8  Telecí 17:15 P 21:97
9  Louky 19:74 P 42:43
10  Dolní Kounice N N
10  Velké Karlovice 17:76 L N
10  Jirkov N N
10  Bartovice N N