Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kalendář soutěží 2017
 

Datum  Místo Kategorie  Soutěž
15.4.  Litovany M + Ž  pohárová soutěž
15.4.  Vladislav M + Ž  jednotlivci TFA
22.4.  Hodov M + Ž + M35  pohárová soutěž
8.5.  Moravské Budějovice M + Ž  pohárová soutěž
13.5.  Dolní Němčice M + Ž  JOL (1. kolo)
21.5.  Přibyslavice M+Ž+MH  okrsek č.21 Přibyslavice
28.5.  Myslibořice M + Ž  TRL (1. kolo)
4.6.  Častohostice M + Ž  pohárová soutěž
4.6.  Výčapy M + Ž  TRL (2. kolo)
10.6.  Častohostice M + Ž  pohárová soutěž
11.6.  Čikov M + Ž  pohárová soutěž
11.6.  Horky M + Ž  JOL (2. kolo)
11.6.  Tasov M + Ž + M35  pohárová soutěž
17.6.  Výčapy M + Ž  noční pohárová soutěž
18.6.  Nevcehle M + Ž  JOL (3.kolo)
24.6.  Kněžice M + Ž  TRL (3. kolo)
24.6.  Vranín M + Ž  noční pohárová soutěž
25.6.  Bransouze M + Ž  pohárová soutěž
25.6.  Panenská MH, M + Ž  pohárová soutěž
1.7.  Hrotovice MH, M + Ž  noční pohárová soutěž
1.7.  Litohoř M + Ž  pohárová soutěž
1.7.  Mastník M + Ž + M35  pohárová soutěž
1.7.  Předín M + Ž  JOL (4. kolo)
2.7.  Svatoslav M + Ž  pohárová soutěž
4.7.  Mladoňovice M + Ž  noční pohárová soutěž
8.7.  Přibyslavice M + Ž + M35  noční pohárová soutěž
15.7.  Kamenná M + Ž  TRL (4. kolo)
15.7.  Vesce M + Ž + M35  pohárová soutěž
16.7.  Chlum M + Ž  TRL (5. kolo)
22.7.  Vladislav / Kojatín M + Ž  noční pohárová soutěž
23.7.  Budišov M + Ž  TRL (6. kolo)
30.7.  Litovany M + Ž  TRL (7. kolo)
5.8.  Jakubov M + Ž  JOL (5. kolo)
5.8.  Rokytnice n. Rokytnou M + Ž  jednotlivci TFA
6.8.  Krasonice M + Ž  JOL (6. kolo)
13.8.  Radonín M + Ž  TRL (8. kolo)
13.8.  Sedlejov M + Ž  JOL (7. kolo)
19.8.  Bačice, Udeřice M + Ž  TRL (9. kolo)
19.8.  Okříšky M + Ž  jednotlivci TFA
20.8.  Stařeč M + Ž  TRL (10. kolo)
26.8.  Hvězdoňovice M + Ž + M35  pohárová soutěž
26.8.  Lhánice M + Ž + M35  pohárová soutěž
26.8.  Vranín M + Ž  JOL (8. kolo)
27.8.  Sokolí M + Ž + M35  pohárová soutěž
2.9.  Jaroměřice n. Rokytnou M + Ž  noční pohárová soutěž
2.9.  Lukov M + Ž + M35  pohárová soutěž
2.9.  Mladoňovice M + Ž  TRL (11. kolo)
9.9.  Petrovice M + Ž  TRL (12. kolo)
10.9.  Lipník M + Ž  pohárová soutěž
15.9.  Jemnice M + Ž  pohárová soutěž
16.9.  Jasenice M + Ž  pohárová soutěž
23.9.  Kamenná M + Ž  pohárová soutěž
23.9.  Lesonice M + Ž  jednotlivci TFA
24.9.  Rudíkov M + Ž  pohárová soutěž
16.12.  Vladislav / Kojatín M + Ž + M35  pohárová soutěž