Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kalendář soutěží v požárním útoku pro rok 2016

Datum  Místo Kategorie  Soutěž
16.4.  Vladislav M + Ž  jednotlivci TFA
23.4.  Hodov M + Ž + M35  pohárová soutěž
8.5.  Myslibořice M + Ž  TRL (1. kolo)
22.5.  Trnava M + Ž  JOL (1. kolo)
28.5.  Dolní Němčice M + Ž  JOL (2. kolo)
29.5.  Výčapy M + Ž  JOL (3. kolo)
29.5.  Netín M + Ž  ŽL (1. kolo)
4.6.  Čikov M + Ž  ŽL (2. kolo)
4.6.  Častohostice M + Ž  pohárová soutěž
4.6.  Kostníky M + Ž  pohárová soutěž
4.6.  Martínkov M + Ž  pohárová soutěž - PS8
5.6.  Výčapy M + Ž  TRL (2. kolo)
11.6.  Martínkov M + Ž  noční pohárová soutěž
12.6.  Horky M + Ž  JOL (4. kolo)
12.6.  Tasov M + Ž  pohárová soutěž
19.6.  Nevcehle M + Ž  JOL (5. kolo)
19.6.  Jasenice M + Ž  ŽL (3. kolo)
25.6.  Kněžice M + Ž  TRL (3. kolo)
25.6.  Vranín M + Ž  noční pohárová soutěž
26.6.  Panenská M + Ž + MH  pohárová soutěž, hra plamen
2.7.  Předín M + Ž  JOL (6. kolo)
2.7.  Mastník M + Ž + M35  pohárová soutěž
2.7.  Horní Lhotice M + Ž  ŽL (4. kolo)
3.7.  Mladoňovice M + Ž  JOL (7. kolo)
3.7.  Radostín M + Ž  ŽL (5. kolo)
4.7.  Mladoňovice M + Ž  noční pohárová soutěž
9.7.  Radotice M + Ž  JOL (8. kolo)
9.7.  Litohoř M + Ž  pohárová soutěž
9.7.  Přibyslavice M + Ž + M35  noční pohárová soutěž
10.7.  Chlum M + Ž  TRL (4. kolo)
16.7.  Kamenná M + Ž  TRL (5. kolo)
16.7.  Vesce M + Ž + M35  pohárová soutěž
17.7.  Bransouze M + Ž  pohárová soutěž
23.7.  Svatoslav M + Ž  pohárová soutěž
23.7.  Kojatín M + Ž  pohárová soutěž
30.7.  Jakubov M + Ž  JOL (9. kolo)
30.7.  Meziříčko M + Ž  ŽL (6. kolo)
31.7.  Litovany M + Ž  TRL (6. kolo)
31.7.  Krasonice M + Ž  JOL (10. kolo)
6.8.  Rokytnice n. Rokytnou M + Ž  jednotlivci TFA
7.8.  Radonín M + Ž  TRL (7. kolo)
13.8.  Hrotovice M + Ž  TRL (8. kolo)
13.8.  Šebkovice M + Ž  noční pohárová soutěž
13.8.  Heroltice M + Ž  ŽL (7. kolo)
14.8.  Sedlejov M + Ž  JOL (11. kolo)
14.8.  Vladislav M + Ž  pohárová soutěž
20.8.  Bačice-Udeřice M + Ž  TRL (9. kolo)
20.8.  Okříšky M + Ž  jednotlivci TFA
21.8.  Stařeč M + Ž  TRL (10. kolo)
27.8.  Hvězdoňovice M + Ž + M35  pohárová soutěž
27.8.  Lhánice M + Ž + M35  pohárová soutěž
27.8.  Jabloňov M + Ž  ŽL (8. kolo)
28.8.  Sokolí M + Ž + M35  pohárová soutěž
28.8.  Katov M + Ž  ŽL (9. kolo)
3.9.  Vranín M + Ž  JOL (12. kolo)
3.9.  Jaroměřice n. Rokytnou M + Ž  noční pohárová soutěž
3.9.  Maršovice M + Ž  ŽL (10. kolo)
10.9.  Petrovice M + Ž  TRL (11. kolo)
10.9.  Stará Říše M + Ž  JOL (13. kolo)
11.9.  Lipník M + Ž  pohárová soutěž
11.9.  Lhotky M + Ž  ŽL (11. kolo)
11.9.  Jemnice M + Ž  noční pohárová soutěž
17.9.  Mladoňovice M + Ž  TRL (12. kolo)
17.9.  Stanoviště M + Ž  ŽL (12. kolo)
24.9.  Ocmanice M + Ž  pohárová soutěž - PS8
24.9.  Lesonice M + Ž  jednotlivci TFA
9.10.  Kožichovice M + Ž + M35  pohárová soutěž
17.12.  Vladislav M + Ž + M35  pohárová soutěž