Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kalendář soutěží v požárním útoku pro rok 2015

Datum  Místo Kategorie  Soutěž
18.4.  Vladislav M + Ž  jednotlivci TFA
25.4.  Hodov M + Ž + M35  pohárová soutěž
3.5.  Moravské Budějovice M + Ž  pohárová soutěž
10.5.  Myslibořice M + Ž  TRL (1. kolo)
17.5.  Přibyslavice M+Ž+M35+MH  okrsek
24.5.  Trnava M + Ž  JOL (1. kolo)
25.5.  Trnava M + Ž  pohárová soutěž
30.5.  Oponešice M + Ž  TRL (2. kolo)
6.6.  Častohostice M + Ž  pohárová soutěž
6.6.  Čikov M + Ž  pohárová soutěž
6.6.  Martínkov M + Ž  pohárová soutěž PS8
7.6.  Tasov M + Ž  pohárová soutěž
7.6.  Výčapy M + Ž  TRL (3. kolo)
13.6.  Brtnice M + Ž  pohárová soutěž
14.6.  Horky M + Ž  JOL (2. kolo)
20.6.  Dolní Němčice M + Ž  JOL (3. kolo)
20.6.  Kněžice M + Ž  TRL (4. kolo)
20.6.  Martínkov M + Ž  noční pohárová soutěž
21.6.  Výčapy M + Ž  JOL (4. kolo)
27.6.  Vranín M + Ž  noční pohárová soutěž
28.6.  Nevcehle M + Ž  JOL (5. kolo)
28.6.  Panenská M + Ž  pohárová soutěž
3.7.  Mladoňovice M + Ž  noční pohárová soutěž
4.7.  Mastník M + Ž + M35  pohárová soutěž
5.7.  Mladoňovice M + Ž  JOL (6. kolo)
11.7.  Litohoř M + Ž  pohárová soutěž
11.7.  Petrovice M + Ž  Extraliga ČR
11.7.  Přibyslavice M + Ž + M35  noční pohárová soutěž
12.7.  Kamenná M + Ž  TRL (5. kolo)
18.7.  Radotice M + Ž  JOL (7. kolo)
18.7.  Vesce M + Ž + M35  pohárová soutěž
18.7.  Vladislav, Kojatín M + Ž  noční pohárová soutěž
19.7.  Svatoslav M + Ž  pohárová soutěž
25.7.  Častohostice M + Ž  noční pohárová soutěž
26.7.  Budišov M + Ž  TRL (6. kolo)
26.7.  Krasonice M + Ž  JOL (8. kolo)
1.8.  Jakubov M + Ž  JOL (9. kolo)
1.8.  Krokočín M + Ž  pohárová soutěž
2.8.  Litovany M + Ž  TRL (7. kolo)
2.8.  Sedlejov M + Ž  JOL (10. kolo)
8.8.  Hrotovice M + Ž + M35  pohárová soutěž
8.8.  Předín M + Ž  JOL (11. kolo)
8.8.  Rokytnice n. R. M + Ž  jednotlivci TFA
9.8.  Radonín M + Ž  TRL (8. kolo)
15.8.  Hvězdoňovice M + Ž  pohárová soutěž
15.8.  Vranín M + Ž  JOL (12. kolo)
16.8.  Vladislav M + Ž  TRL (9. kolo)
22.8.  Kojatín Ž  pohárová soutěž
23.8.  Stařeč M + Ž  TRL (10. kolo)
29.8.  Lhánice M + Ž + M35  pohárová soutěž
29.8.  Jindřichovice M + Ž  noční pohárová soutěž
30.8.  Mladoňovice M + Ž  TRL (11. kolo)
5.9.  Jaroměřice n. R. M + Ž  noční pohárová soutěž
5.9.  Stará Říše M + Ž  JOL (13. kolo)
5.9.  Zvěrkovice M35  pohárová soutěž
6.9.  Sokolí M + Ž + M35  pohárová soutěž
11.9.  Jemnice M + Ž  noční pohárová soutěž
12.9.  Petrovice M + Ž  TRL (12. kolo)
13.9.  Lipník M + Ž  pohárová soutěž
20.9.  Rudíkov M + Ž  pohárová soutěž
26.9.  Ocmanice M + Ž  pohárová soutěž - PS8
27.9.  Kamenná Ž  pohárová soutěž
27.9.  Lesonice M + Ž  jednotlivci TFA
4.10.  Myslibořice M + Ž  pohárová soutěž
11.10.  Kožichovice M + Ž + M35  pohárová soutěž
17.10.  Číměř M + Ž  pohárová soutěž
24.10.  Široký Důl M + Ž + M35  pohárová soutěž
5. 12.  Český Rudolec M + Ž  pohárová soutěž
19.12.  Kojatín, Vladislav M + Ž  pohárová soutěž