Jdi na obsah Jdi na menu
 

 Kalendář soutěží pro rok 2014

 

Datum  Místo Kategorie Soutěž
26. 4.  Hodov M+Ž+M35 pohárová soutěž
4. 5.  Moravské Budějovice M+Ž pohárová soutěž
10. 5.  Velké Meziříčí M+Ž ŽL
11. 5.  Myslibořice M+Ž TRL (1. kolo)
24. 5.  Jakubov M+Ž TRL (2. kolo)
24. 5.  Krokočín M+Ž ŽL
24. 5.  Květinov M+Ž HB (noční)
25. 5.  Trnava M+Ž JOL (1. kolo)
1. 6.  Netín M+Ž ŽL
7. 6.  Častohostice M+Ž pohárová soutěž
7. 6.  Čikov M+Ž ŽL
7. 6.  Podmoklany M+Ž HB
8. 6.  Výčapy M+Ž TRL (3. kolo)
14. 6.  Dolní Němčice M+Ž JOL (2. kolo)
15. 6.  Horky M+Ž JOL (3. kolo)
15. 6.  Tasov M+Ž pohárová soutěž
21. 6.  Kamenice nad Lipou M+Ž PLPÚ
21. 6.  Kněžice M+Ž TRL (4. kolo)
21. 6.  Žižkovo Pole M+Ž HB
22. 6.  Nevcehle M+Ž JOL (4. kolo)
22. 6.  Panenská M+Ž pohárová soutěž
28. 6.  Bohdalín M+Ž PLPÚ
28. 6.  Brtnice M+Ž pohárová soutěž
28. 6.  Horní Lhotice M+Ž ŽL
28. 6.  Vranín M+Ž pohárová soutěž (noční)
29. 6.  Kamenička M+Ž pohárová soutěž
4. 7.  Mladoňovice M+Ž pohárová soutěž (noční)
5. 7.  Kámen M+Ž HB
5. 7.  Mastník M+Ž+M35 pohárová soutěž
6. 7.  Mladoňovice M+Ž JOL (5. kolo)
12. 7.  Kaliště M+Ž PLPÚ
12. 7.  Kynice M+Ž HB
12. 7.  Litohoř M+Ž pohárová soutěž
12. 7.  Přibyslavice M+Ž+M35 pohárová soutěž (noční)
12. 7.  Valeč M+Ž pohárová soutěž
13. 7.  Kamenná M+Ž TRL (5. kolo)
19. 7.  Kejžlice M+Ž HB
19. 7.  Krasonice M+Ž JOL (6. kolo)
19. 7.  Rynárec M+Ž PLPÚ
19. 7.  Vesce M+Ž pohárová soutěž
20. 7.  Olešná M+Ž HB
20. 7.  Svatoslav M+Ž pohárová soutěž
26. 7.  Petrovice M+Ž EXČR
26. 7.  Věž M+Ž HB
27. 7.  Budišov M+Ž TRL (6. kolo)
27. 7.  Lhotky M+Ž EXČR
2. 8.  Jakubov M+Ž JOL (7. kolo)
2. 8.  Květinov M+Ž HB
3. 8.  Litovany M+Ž TRL (7. kolo)
3. 8.  Radostín nad Oslavou M+Ž ŽL
3. 8.  Sedlejov M+Ž JOL (8. kolo)
9. 8.  Hrotovice M+Ž pohárová soutěž
9. 8.  Předín M+Ž JOL (9. kolo)
9. 8.  Šebkovice M+Ž+M35 pohárová soutěž (noční)
9. 8.  Ždírec nad Doubravou M+Ž HB
10. 8.  Radonín M+Ž TRL (8. kolo)
16. 8.  Hvězdoňovice M+Ž pohárová soutěž
16. 8.  Rohovka M+Ž PLPÚ
17. 8.  Lavičky M+Ž EXČR
17. 8.  Vladislav M+Ž TRL (9. kolo)
23. 8.  Kojatín Ž pohárová soutěž
23. 8.  Myslibořice M+Ž pohárová soutěž (noční)
23. 8.  Smilov M+Ž HB
23. 8.  Vranín M+Ž JOL (10. kolo)
24. 8.  Pavlov M+Ž JOL (11. kolo)
24. 8.  Stařeč M+Ž TRL (10. kolo)
30. 8.  Březník M+Ž pohárová soutěž
30. 8.  Lhánice M+Ž+M35 pohárová soutěž
30. 8.  Žirovnice M+Ž PLPÚ (N)
31. 8.  Sokolí M+Ž+M35 pohárová soutěž
6. 9.  Jaroměřice M+Ž pohárová soutěž (noční)
6. 9.  Nová Ves u Světlé M+Ž HB
6. 9.  Stará Říše M+Ž JOL (12. kolo)
7. 9.  Lhotky M+Ž ŽL
7. 9.  Mladoňovice M+Ž TRL (11. kolo)
13. 9.  Jasenice M+Ž ŽL
13. 9.  Petrovice M+Ž+M35 TRL (12. kolo)
13. 9.  Telč M+Ž pohárová soutěž
14. 9.  Lipník M+Ž pohárová soutěž
20. 9.  Zvěrkovice M35 pohárová soutěž
20. 9.  Jakubov M + Ž pohárová soutěž (noční)
21. 9.  Rudíkov M+Ž pohárová soutěž
27. 9.  Česká Bělá M+Ž HB
27. 9.  Maršovice M+Ž ŽL
27. 9.  Ocmanice M+Ž pohárová soutěž (PS8)
28. 9.  Kamenná Ž pohárová soutěž
12. 10.  Kožichovice M+Ž+M35 pohárová soutěž
18. 10.  Číměř M+Ž pohárová soutěž
25. 10.  Široký Důl M+Ž+M35 pohárová soutěž
20. 12.  Kojatín, Vladislav M+Ž+M35 pohárová soutěž

 

TRL Třebíčská okresní liga
JOL Jighlavská OPEN liga
ŽL Žďárská liga
HB Havlíčkobrodská liga
PLPÚ Pelhřimovská liga
EXČR Extraliga České republiky
M kategorie muži bez omezení
Ž kategorie ženy
M35 kategorie muži nad 35 let