Jdi na obsah Jdi na menu
 

 kals2013.jpg

Datum  Místo  Typ soutěže
27. 4.  Kojatín  Pohárová soutěž, M + Ž + M35
5. 5.  Moravské Budějovice  Pohárová soutěž, M + Ž
12. 5.  Výčapy  TOL, M + Ž
18. 5.  Police  Pohárová soutěž, M + Ž
26. 5.  Trnava  TOL, M + Ž
1. 6.  Dolní Němčice  JOL, M + Ž, !!!soutěž přeložena!!!
1. 6.  Častohostice  Pohárová soutěž, M + Ž
2. 6.  Přibyslavice (okrsek)  Soutěž okrsku č. 21 Přibyslavice, M+Ž+MH
9. 6.  Tasov  Pohárová soutěž, M + Ž
15. 6.  Čechtín  Pohárová soutěž, M + Ž
15. 6.  Stará Říše  JOL, M + Ž
15. 6.  Číměř  Pohárová soutěž (PS8), N, M + Ž
16. 6.  Horky  JOL, M + Ž
22. 6.  Kožichovice  Noční pohárová soutěž, M + Ž
22. 6.  Martínkov  Pohárová soutěž, M + Ž
23. 6.  Kamenná  TOL, M + Ž
23. 6.  Nevcehle  JOL, M + Ž
29. 6.  Kněžice  TOL, M + Ž
29. 6.  Kněžice  Pohárová soutěž, M35
29. 6.  Třebelovice  Pohárová soutěž, MH + M + Ž
29. 6.  Vranín  Pohárová soutěž, N, M + Ž
30. 6.  Myslibořice  TOL, M + Ž
4. 7.  Mladoňovice  Pohárová soutěž, N, M + Ž
5. 7.  Chlum  Pohárová soutěž, M + Ž
6. 7.  Mastník  Pohárová soutěž, M + Ž + M35
6. 7.  Radotice  JOL, M + Ž
7. 7.  Mladoňovice  JOL, M + Ž
13. 7.  Valeč  Pohárová soutěž, M + Ž + M35
13. 7.  Přibyslavice  Pohárová soutěž, N, M + Ž + M35
14. 7.  Jindřichovice  Pohárová soutěž, M + Ž
20. 7.  Krasonice  JOL, M + Ž
20. 7.  Vesce  Pohárová soutěž, M + Ž
20. 7.  Litohoř  Pohárová soutěž, M + Ž
20. 7.  Kojatín (Vladislav)  Pohárová soutěž, N, M + Ž
21. 7.  Svatoslav  TOL, M + Ž
28. 7.  Petrovice  Extraliga, M + Ž
3. 8.  Jakubov  JOL, M + Ž
4. 8.  Litovany  TOL, M + Ž
4. 8.  Sedlejov  JOL, M + Ž
10. 8.  Hrotovice  Pohárová soutěž, M + Ž
10. 8.  Předín  JOL, M + Ž
10. 8.  Šebkovice  Pohárová soutěž, N, M + Ž
11. 8.  Radonín  TOL, M + Ž
17. 8.  Hvězdoňovice  Pohárová soutěž, M + Ž
17. 8.  Dolní Němčice  JOL, M + Ž, soutěž přeložena z 1. 6.
18. 8.  Pavlov  JOL, M + Ž
24. 8.  Kojatín  Pohárová soutěž, Ž
24. 8.  Vranín  JOL, M + Ž
24. 8.  Myslibořice  Pohárová soutěž, N, M + Ž
25. 8.  Stařeč  TOL, M + Ž
7. 9.  Mladoňovice  TOL, M + Ž
7. 9.  Jaroměřice  Pohárová soutěž, N, M + Ž
8. 9.  Sokolí  TOL, M + Ž
14. 9.  Kojatín (Vladislav)  TOL, M + Ž
14. 9.  Lhánice  Pohárová soutěž, M + M35
14. 9.  Častohostice  Pohárová soutěž, M + Ž
14. 9.  Petrovice  Pohárová soutěž, M + Ž + M35
15. 9.  Lipník  Pohárová soutěž, M + Ž
21. 9.
 Jakubov
 Pohárová soutěž, N, M + Ž
22. 9.  Rudíkov  Pohárová soutěž, M + Ž
28. 9.  Ocmanice  Pohárová soutěž (PS8), M + Ž
29. 9.  Kamenná  Pohárová soutěž, Ž
13. 10.  Kožichovice  Pohárová souzěž, M + Ž + M35
19. 10.  Číměř  Pohárová soutěž, M + Ž
26. 10.  Široký Důl  Pohárová soutěž, M + M35 + Ž
7. 12.  Český Rudolec  Pohárová soutěž, M + Ž
21. 12.  Vladislav  Pohárová soutěž, M + Ž

 

 TOL  Třebíčská okresní liga
 JOL  Jihlavská OPEN liga
 M35  kategorie muži nad 35 let
 M  kategorie muži bez omezení
 Ž  kategorie ženy
 N  noční soutěž