Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Historie, Staré články o Sboru

 

ROK 2009

 

1.ročník Open ligy v Radoníně proběhl 

   Deváté kolo Jihlavské Open ligy se konalo 15.8.2009 v Radoníně. Trať byla pořádně připravená a tak se mohlo očekávat dost krásných časů. Mužů se sjelo 23 družstev a většinou mezi nimi byli stálí účastníci Open ligy. Jako první se na start postavili domácí chlapi. Perioda sice byla dobrá, ale nevyšlo to. PP (Martin) nespojil hadici C, a tak se proběhli jen k rozdělovači a vyfásli další N(už deváté :)). Na trati z kopečka se nejlépe předvedli borci z Urbanova 16,75s, druhý Krasonice 16,88s a bronzovou příčku bral Sedlejov A s časem 17,17s.

 Obrazek

   Poté nastoupily na start ženy. Soutěž žen odstartovalo domácí družstvo z Radonína, kterým se útok krásně povedl a prdli tam čas 17,03s(PP 16,46s). Zaslouženě brali 1. místo a 10 bodů do celkového seriálu Open ligy. Druhé skončily holky ze Sedlejova 17,84s a třetí holky z Boršova 18,12s.

 

Anketa

    Tak nám konečně skončila anketa, která byla dlouho populární mezi hasiči z Radonína. Ženy se ovšem nenechaly vyprovokovat blbými keci od mužů a na Open lize v Radoníně jim ukázaly, že 17-ctku dají lehce volně. (Kdo by nevěděl o co šlo......vsadili jsme se, kdo dá dřív 17-ctku). Takže si ženy jeden den vychutnají nejenom prasátko, které jim muži připraví, ale i je samotné, jelikož muži je musí celý večer obsluhovat.

 

Ps.: Měli jste pravdu chlapi, rozhoduje se až na trati!

 

Pozn.: Ženy málem o toto vše přišli, jelikož první terč byl 16:46s a to by nebyla sedmnáctka, takže anketa by byla stále aktuální!

CO TEĎ UŽ? TEĎ UŽ H....!  

Obrazek 

 

Obrazek